Питання-відповідь

Стільниці зі штучного каменю безпечні та екологічні, адже штучний камінь створений на основі акрилової смоли і натуральних наповнювачів.

Крім того у структурі матеріалу відсутні пори. Завдяки цій якості акриловий камінь вважається одним із найбільш гігієнічних матеріалів, саме тому використовується в медичних закладах. Штучний камінь не вбирає і не виділяє сторонніх запахів. Стійкий до перепадів температур.

Суцільнолита мийка - це мийка (умивальник), яка робиться з того ж матеріалу, що і стільниця, при цьому формується і виливається одразу монолітним виробом. Така мийка дуже міцна, витримує високі температури, з роками не втрачає кольору, а також не вбирає барвники від їжі і напоїв. Стійка до вологи і легко ремонтується в разі пошкодження.

Акрил (основа штучного каменю) - сучасний композитний матеріал, абсолютно нетоксичний і безпечний для здоров'я.

Першою у виробництві штучного каменю стала всесвітньо відома корпорація DuPont, що заслужила репутацію одного зі світових лідерів в сфері розробки інноваційних матеріалів і покриттів. З тих пір акрил завоював довіру покупців у всьому світі, а численні дослідження доводять його абсолютну безпеку навіть в медичних установах.

Хоча штучний камінь має досить широкий діапазон температурного режиму, сильно розігріті предмети слід розміщувати на спеціальних підставках, щоб уникнути деформування поверхні.

Також контакт з гострими предметами залишить подряпини на поверхні (особливо це критично для глянцевих поверхонь), тому при нарізці слід користуватися обробними дошками.

 

Так. Штучний камінь - це сучасний матеріал, який витримує перепади температур і вологу, тому стане кращим Вашим помічником при декоративній обробці камінів. Традиційно в цій справі використовують справжній камінь, але він занадто дорогий.

Тому в останні 10 років штучний камінь активно використовується при такому виді робіт. Ще одна його перевага - це колірна гамма і текстура.

У Компанії Poly-Ter Ви знайдете безліч зразків матеріалу різноманітних кольорів і текстур. Ми сміливо можемо підібрати будь-яке рішення саме для Вашого каміну. А Вам залишається лише насолоджуватися процесом.

Звичайно так. Як правило, кухонні салони продаючи Вам кухню, пропонують в комплексі придбати і стільницю до неї. Але це робити зовсім не обов'язково. Як показує практика, найчастіше клієнти заощаджують половину вартості стільниці, замовляючи її не у меблевиків, а у виробників стільниць.

Наша Компанія Poly-Ter є виробником суцільнолитого штучного каменю. Розрахуйте вартість Вашої стільниці у нас - і порівняйте із ціною в кухонному салоні. Вигода буде очевидна.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити його тут і отримати відповідь на e-mail.
або зателефонуйте за номером: +38 (067) 99 55 182
Наприклад: стільниця
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×