Питання-відповідь

За своїм складом штучний камінь – це композитний матеріал, який містить кілька основних компонентів: мінеральний наповнювач, кольорові пігменти та зв’язуючі модифіковані акрилати полімерної смоли.

Штучний камінь – це відносно новий для українського ринку матеріал. Його поява в 1966 р. пов’язана з діяльністю концерну DuPont™ (Buffalo, USA), який винайшов штучний камінь під назвою коріан, зареєструвавши торгову марку за однойменною назвою (CORIAN®).

У 1981 р. термін дії патенту «Дюпон» закінчився й інші виробники отримали право на розробку нових складників для «Solid Surface».

За останні роки список виробників штучного каменю поповнився за рахунок потужних підприємств хімічної промисловості, зокрема південнокорейської корпорації LG CHEM™, яка випускає камінь LG HI-MACS; компанії SAMSUNG Cheli Industries Inc., підрозділу південнокорейської корпорації SAMSUNG (матеріал Staron®) або німецького концерну Rehau (камінь Rausolid®). У Китаї виготовляють також матеріали DuPont™Montelli® (ще один бренд, поряд з CORIAN®, який представлений компанією DuPont™) та Polystone®. Окрім того, в США був розроблений матеріал Avonite® (Avonite Surfaces™), Wilsonart® (WILSONART International Inc.).

Висока вологостійкість штучного каменя перешкоджає проникненню запахів, утворенню плям і деформації. Термостійкість, у свою чергу, забезпечує збереження поверхі неушкодженою навіть за умов прямого контакту з гарячим посудом. Оскільки штучний камінь не горить, він є пожежобезпечним сучасним матеріалом.

Відсутність швів і з'єднань у виробах зі штучного каменю виключають скупчення бруду та розмноження бактерій, таким чином, забезпечуючи їхню високу гігієнічність. Завдяки цим унікальним властивостям вироби зі штучного каменю широко застосовуються в інтер’єрах медичних установ, закладах громадського харчування та приватних оселях.

Штучний камінь легко чиститься, догляд за ним не вимагає значних зусиль, достатньо протерти поверхню губкою з миючим розчином.
Високі стандарти якості сировини забезпечують екологічність виробів та відсутність радіаційного фону на відміну від натурального граніту і мармуру.

Безшовний спосіб з’єднання сегментів штучного каменю дозволяє створювати вироби довільних розмірів і найрізноманітніших форм.
Мийки, вмивальники, плінтуси можуть виливатися у моноліті зі стільницею, якій окрім прямих ліній надаються радіусні, гнуті та інші ускладнені елементи, й переходити у підвіконник, барну стійку або з’єднуватися з будь-яким іншим виробом.

Ще однією перевагою виробів зі штучного каменю є їхня практичність та тривалий термін експлуатації. Сколи, подряпини легко усуваються й методом шліфовки поверхня набуває первозданного вигляду. Перевагою цих виробів є стійкість кольору, який не змінює своєї яскравості та насиченості під час експлуатації. Загалом, штучний камінь не втрачає своїх якостей і зовнішнього вигляду після багаторічного активного використання.
 
Висока якість виробів обумовлюється сучасною технологією виготовлення та обробітку штучного каменю. Практично складно виготовити поганий виріб, оскільки в процесі його створення використовуються сучасні композитні матеріали і спеціальний інструмент.

Таким чином, переваги штучного каменю:

  •     необмежений вибір кольорів
  •     гігієнічність і практичність у використанні
  •     екологічність
  •     діелектричність і нетеплопровідність
  •     довільність розмірів і форм
  •     довготривалий термін використання
  •     висока якість в ексклюзивному варіанті

Вироби зі штучного каменю поєднують в собі функціональність і вишуканість. Успішно використовуються в барах, кафе, ресторанах, готелях, банках, інших офісних приміщеннях та приватних оселях. Підкреслюють стильність будь-якого інтер’єру й одночасно забезпечують зручність та комфорт.

Штучний камінь відрізняється красою, гігієнічністю та простотою у догляді. Щоб виріб служив Вам якомога довше зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд є ряд рекомендацій, яких необхідно дотримуватися.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ТА ДОГЛЯДУ

Повсякденний догляд
Для повсякденного догляду рекомендується використовувати неабразивні миючі засоби. Нанесіть засіб на поверхню за допомогою губки або ганчірки, змийте достатньою кількістю води і просушіть паперовим рушником або серветкою.

Вплив хімічних речовин
Не піддавайте поверхню впливу їдких та хімічних речовин. Якщо вони все-таки потрапили на стільницю, якнайшвидше змийте їх, дотримуючись необхідних заходів безпеки.

Вплив розпечених предметів
Не ставте гарячі предмети (температурою понад 70*С) на поверхню стільниці. Завжди використовуйте накладну або інтегровану підставку (сковороди, каструлі, нагрівальні прилади).

Вплив важких і гострих предметів
Не нарізайте продукти безпосередньо на стільниці, а також не допускайте падіння на неї важких і гострих предметів, так як це може призвести до появи подряпин та сколів. Завжди використовуйте обробну дошку.

Використання підставок
На стільницях з глянцевим шліфуванням використовуйте підставки з фетру, пробки або іншого м'якого матеріалу для всіх предметів, які можуть залишити подряпини на поверхні.

Догляд за темними відтінками
Темні відтінки вимагають більш ретельного догляду і делікатного поводження.

Мийки та умивальники зі штучного каменю мають чудові екологічні якості, відсутні шкідливі речовини, не вбирають бруд та вологу. За ними легко доглядати. Однак існують правила експлуатації, яких необхідно дотримуватися.

Вплив окропу
Завжди відкривайте холодну воду, перш ніж вилити в мийку/умивальник окріп. Не допускайте використання виробів при температурах вище 115 градусів за Цельсієм.

Вплив подрібнювача
Не встановлюйте подрібнювач побутових відходів на мийку з акрилового каменю, так як постійне вібраційне навантаження призводить до пошкодження виробу.

Вплив гарячих предметів
Гарячі предмети можуть пошкодити поверхню мийки. Покладіть на дно гумовий або силіконовий килимок, перш ніж ставити гарячі каструлі, сковорідки.

Вплив важких і гострих предметів
Щоб уникнути механічних пошкоджень не допускайте ударів по поверхні виробу, падіння твердих або гострих предметів в мийку або умивальник.

Вплив хімічних речовин
Не використовуйте для видалення плям їдкі хімічні речовини та абразивні засоби. Якщо агресивні речовини (бензин, скипидар, очищувач духовок і т.п.) потрапили на поверхню мийки/умивальника негайно змийте їх великою кількістю води.

Вплив гарячого повітря
Не спрямовуйте на виріб вогонь газових пальників або струмінь гарячого повітря з промислового фена.

Догляд
Поверхню мийки/умивальника слід чистити м'якою тканиною або губкою з використанням побутового неабразивного миючого засобу. 

Спосіб очищення мийки
Для збереження яскравого і свіжого кольору мийки періодично очищуйте її за допомогою рідкого миючого засобу і води. Заповніть мийку водою на 1/4, додайте засіб для чищення, а решту протріть цією сумішшю і залиште на 15 хвилин. Потім промийте мийку проточною водою.
Увага! Даний спосіб не підходить для темних відтінків.

Догляд за темними відтінками
Мийки/умивальники з глянцевою поверхнею і з темних матеріалів вимагають більш обережного поводження та догляду.

Акрил (основа штучного каменю) - сучасний композитний матеріал, абсолютно нетоксичний і безпечний для здоров'я.

Першою у виробництві штучного каменю стала всесвітньо відома корпорація DuPont, що заслужила репутацію одного зі світових лідерів в сфері розробки інноваційних матеріалів і покриттів. З тих пір акрил завоював довіру покупців у всьому світі, а численні дослідження доводять його абсолютну безпеку навіть в медичних установах.

Суцільнолита мийка - це мийка (умивальник), яка робиться з того ж матеріалу, що і стільниця, при цьому формується і виливається одразу монолітним виробом. Така мийка дуже міцна, витримує високі температури, з роками не втрачає кольору, а також не вбирає барвники від їжі і напоїв. Стійка до вологи і легко ремонтується в разі пошкодження.

Хоча штучний камінь має досить широкий діапазон температурного режиму, сильно розігріті предмети слід розміщувати на спеціальних підставках, щоб уникнути деформування поверхні.

Також контакт з гострими предметами залишить подряпини на поверхні (особливо це критично для глянцевих поверхонь), тому при нарізці слід користуватися обробними дошками.

 

Так. Штучний камінь - це сучасний матеріал, який витримує перепади температур і вологу, тому стане кращим Вашим помічником при декоративній обробці камінів. Традиційно в цій справі використовують справжній камінь, але він занадто дорогий.

Тому в останні 10 років штучний камінь активно використовується при такому виді робіт. Ще одна його перевага - це колірна гамма і текстура.

У Компанії Poly-Ter Ви знайдете безліч зразків матеріалу різноманітних кольорів і текстур. Ми сміливо можемо підібрати будь-яке рішення саме для Вашого каміну. А Вам залишається лише насолоджуватися процесом.

Звичайно так. Як правило, кухонні салони продаючи Вам кухню, пропонують в комплексі придбати і стільницю до неї. Але це робити зовсім не обов'язково. Як показує практика, найчастіше клієнти заощаджують половину вартості стільниці, замовляючи її не у меблевиків, а у виробників стільниць.

Наша Компанія Poly-Ter є виробником суцільнолитого штучного каменю. Розрахуйте вартість Вашої стільниці у нас - і порівняйте із ціною в кухонному салоні. Вигода буде очевидна.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Ви можете залишити його тут і отримати відповідь на e-mail.
або зателефонуйте за номером: +38 (067) 99 55 182
Наприклад: підвіконня
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×