Запрошуємо до співпраці

Спільна робота з компанією Poly-ter – це гарантія вигідної співпраці

Запрошуємо до співпраці колег, дизайнерів та партнерів. Ми будемо раді роботі з іншими компаніями, щоб втілити для клієнтів в життя їх сміливі задуми. Наша студія надає послуги фізичним і юридичним особам, з усіма замовниками ми працюємо в індивідуальному режимі. Для нас важливий кожен запит, який ми отримуємо. Клієнтоорієнтованість – це один із пріоритетів нашої діяльності.

Студія працює на ринку з 2008 року, постійно демонструючи розвиток. Наша основна задача – виготовлення якісних виробів зі штучного каменю, що будуть задовольняти всі потреби клієнтів. Вже понад десять років ми розвиваємо виробництво штучного каменю у місті Тернопіль та інших містах.

Наша команда – це справжні професіонали, які мають великий досвід у виробництві. Постійне навчання та вдосконалення технології лиття надають нашим майстрам великий інструментарій для втілення сміливих задумів клієнтів.

Що ви отримуєте від співпраці з нами

Виділимо цілий ряд переваг, які отримують замовники та партнери нашої студії:

  • Особиста комунікація. Робота без посередників накладає на нас додаткову відповідальність, тому ми завжди намагаємося зробити нашу співпрацю на 101%.
  • Ексклюзивні проєкти. Ми спеціалізуємося на розробці виробів за індивідуальними розмірами. Якщо ви хочете замовити у нас виріб – він буде зроблений під ваші побажання.
  • Великий досвід та постійне самовдосконалення. Попри те, що ми давно працюємо на ринку, наші спеціалісти постійно проходять навчання.
  • Використання перевірених матеріалів. Під час роботи ми користуємося лише перевіреними
  • Всі наші фінансові операції є прозорими, приховані платежі відсутні.

Ми будемо раді бачити клієнтів в нашому офісі. Також ви можете написати нам в соціальних мережах і дзвонити по контактному номеру телефону. Зв'яжіться з представниками Полі-Тер, щоб обговорити взаємовигідні умови співпраці. Наша компанія використовує продукцію тільки полімерної галузі. Ми готові задовольнити запити кожного клієнта, що потребують товар із штучного каменю найвищої якості.

Наприклад: стільниця
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×