Гамма кольорів

Гамма кольорів виробів зі штучного каменю

Штучний камінь – це чудовий матеріал, який має кілька вагомих переваг над своїми аналогами. Міцність, стійкість до зовнішнього впливу, а також екологічність – це не єдині плюси продукції із литого каменю.

Велика гамма кольорів готового товару представлена в студії Poly-Ter дозволяє втілити майже будь-який проєкт. Таким чином, клієнти можуть підібрати ідеальний варіант для облаштування оселі. Розроблений виріб може стати ідеальним доповненням до будь-якої кімнати. Представлені кольори штучного каменю дають можливість клієнтам придбати унікальні вироби.

Різноманіття кольорів виробів зі штучного каменю

Кольори стільниць зі штучного каменю (а також інших предметів інтер'єру) можуть сильно відрізнятися. Їм можна умовно поділити на декілька видів:

  • монотонні(однотонні);
  • з дрібними вкрапленнями;
  • з великими вкрапленнями;
  • під натуральний камінь.

Велика палітра кольорів (понад 100 різноманітних варіантів) дозволяє вдало підібрати продукцію під інтер'єр. Різноманітні варіанти ідеально поєднуються з іншими меблями. Таким чином, клієнти можуть легко купити виріб для розміщення в ресторанах, приватних будинках, офісних приміщеннях, готелях і в будівлях іншого типу. Замовник обере колір готової продукції, зважаючи на власні потреби.

Як підібрати колір виробу з литого мармуру в компанії Poly-Ter

Кожен новий проєкт – це задача, до якої майстри підходять відповідально. Працівники компанії вислухають клієнта, щоб втілити в життя навіть складний проєкт. Ми готові виготовити виріб зі штучного каменю, що буде ідеально підходити вам.

Процес вибору кольору складається з декількох основних етапів:

  1. Клієнт зв'язується з працівниками фірми;
  2. Створюється проєкт готового виробу;
  3. Підбирається відповідний колір продукції(або розробка індивідуального кольору за побажанням клієнта), а також його дизайн;
  4. Працівники виконують ряд запланованих робіт;
  5. Виготовлений виріб встановлюється в необхідному місці.

Замовте бажану продукцію, щоб самостійно переконатися на рахунок всіх його переваг. Підберіть ідеальний колір для виробу зі штучного каменю, який виготовляється в Тернополі. Наявна кольорова гама надасть можливість поєднати наш виріб з інтер'єром.

Оформити замовлення в компанії Poly-Ter дуже легко, для цього достатньо зв'язатися з представниками компанії будь-яким зручним способом. Ми будемо раді бачити Вас в нашому офісі, що знаходиться в місті Тернопіль. Крім того, жителям інших регіонів України зв'язатися з нами реально за допомогою соціальних мереж або телефоном.

Наприклад: підвіконня
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×