Правила користування та догляду

Штучний камінь відрізняється красою, гігієнічністю та простотою у догляді. Щоб виріб служив Вам якомога довше зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд є ряд рекомендацій, яких необхідно дотримуватися.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ТА ДОГЛЯДУ

Повсякденний догляд
Для повсякденного догляду рекомендується використовувати неабразивні миючі засоби. Нанесіть засіб на поверхню за допомогою губки або ганчірки, змийте достатньою кількістю води і просушіть паперовим рушником або серветкою.

Вплив хімічних речовин
Не піддавайте поверхню впливу їдких та хімічних речовин. Якщо вони все-таки потрапили на стільницю, якнайшвидше змийте їх, дотримуючись необхідних заходів безпеки.

Вплив розпечених предметів
Не ставте гарячі предмети (температурою понад 70*С) на поверхню стільниці. Завжди використовуйте накладну або інтегровану підставку (сковороди, каструлі, нагрівальні прилади).

Вплив важких і гострих предметів
Не нарізайте продукти безпосередньо на стільниці, а також не допускайте падіння на неї важких і гострих предметів, так як це може призвести до появи подряпин та сколів. Завжди використовуйте обробну дошку.

Використання підставок
На стільницях з глянцевим шліфуванням використовуйте підставки з фетру, пробки або іншого м'якого матеріалу для всіх предметів, які можуть залишити подряпини на поверхні.

Догляд за темними відтінками
Темні відтінки вимагають більш ретельного догляду і делікатного поводження.

Наприклад: мийка
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×