Мийка зі штучного каменю - догляд та правила користування

Мийки та умивальники зі штучного каменю мають чудові екологічні якості, відсутні шкідливі речовини, не вбирають бруд та вологу. За ними легко доглядати. Однак існують правила експлуатації, яких необхідно дотримуватися.

Вплив окропу
Завжди відкривайте холодну воду, перш ніж вилити в мийку/умивальник окріп. Не допускайте використання виробів при температурах вище 115 градусів за Цельсієм.

Вплив подрібнювача
Не встановлюйте подрібнювач побутових відходів на мийку з акрилового каменю, так як постійне вібраційне навантаження призводить до пошкодження виробу.

Вплив гарячих предметів
Гарячі предмети можуть пошкодити поверхню мийки. Покладіть на дно гумовий або силіконовий килимок, перш ніж ставити гарячі каструлі, сковорідки.

Вплив важких і гострих предметів
Щоб уникнути механічних пошкоджень не допускайте ударів по поверхні виробу, падіння твердих або гострих предметів в мийку або умивальник.

Вплив хімічних речовин
Не використовуйте для видалення плям їдкі хімічні речовини та абразивні засоби. Якщо агресивні речовини (бензин, скипидар, очищувач духовок і т.п.) потрапили на поверхню мийки/умивальника негайно змийте їх великою кількістю води.

Вплив гарячого повітря
Не спрямовуйте на виріб вогонь газових пальників або струмінь гарячого повітря з промислового фена.

Догляд
Поверхню мийки/умивальника слід чистити м'якою тканиною або губкою з використанням побутового неабразивного миючого засобу. 

Спосіб очищення мийки
Для збереження яскравого і свіжого кольору мийки періодично очищуйте її за допомогою рідкого миючого засобу і води. Заповніть мийку водою на 1/4, додайте засіб для чищення, а решту протріть цією сумішшю і залиште на 15 хвилин. Потім промийте мийку проточною водою.
Увага! Даний спосіб не підходить для темних відтінків.

Догляд за темними відтінками
Мийки/умивальники з глянцевою поверхнею і з темних матеріалів вимагають більш обережного поводження та догляду.

Наприклад: підвіконня
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×