Історія виготовлення штучного каменю

За своїм складом штучний камінь – це композитний матеріал, який містить кілька основних компонентів: мінеральний наповнювач, кольорові пігменти та зв’язуючі модифіковані акрилати полімерної смоли.

Штучний камінь – це відносно новий для українського ринку матеріал. Його поява в 1966 р. пов’язана з діяльністю концерну DuPont™ (Buffalo, USA), який винайшов штучний камінь під назвою коріан, зареєструвавши торгову марку за однойменною назвою (CORIAN®).

У 1981 р. термін дії патенту «Дюпон» закінчився й інші виробники отримали право на розробку нових складників для «Solid Surface».

За останні роки список виробників штучного каменю поповнився за рахунок потужних підприємств хімічної промисловості, зокрема південнокорейської корпорації LG CHEM™, яка випускає камінь LG HI-MACS; компанії SAMSUNG Cheli Industries Inc., підрозділу південнокорейської корпорації SAMSUNG (матеріал Staron®) або німецького концерну Rehau (камінь Rausolid®). У Китаї виготовляють також матеріали DuPont™Montelli® (ще один бренд, поряд з CORIAN®, який представлений компанією DuPont™) та Polystone®. Окрім того, в США був розроблений матеріал Avonite® (Avonite Surfaces™), Wilsonart® (WILSONART International Inc.).

Наприклад: підвіконня
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×