Властивості штучного каменю

Висока вологостійкість штучного каменя перешкоджає проникненню запахів, утворенню плям і деформації. Термостійкість, у свою чергу, забезпечує збереження поверхі неушкодженою навіть за умов прямого контакту з гарячим посудом. Оскільки штучний камінь не горить, він є пожежобезпечним сучасним матеріалом.

Відсутність швів і з'єднань у виробах зі штучного каменю виключають скупчення бруду та розмноження бактерій, таким чином, забезпечуючи їхню високу гігієнічність. Завдяки цим унікальним властивостям вироби зі штучного каменю широко застосовуються в інтер’єрах медичних установ, закладах громадського харчування та приватних оселях.

Штучний камінь легко чиститься, догляд за ним не вимагає значних зусиль, достатньо протерти поверхню губкою з миючим розчином.
Високі стандарти якості сировини забезпечують екологічність виробів та відсутність радіаційного фону на відміну від натурального граніту і мармуру.

Безшовний спосіб з’єднання сегментів штучного каменю дозволяє створювати вироби довільних розмірів і найрізноманітніших форм.
Мийки, вмивальники, плінтуси можуть виливатися у моноліті зі стільницею, якій окрім прямих ліній надаються радіусні, гнуті та інші ускладнені елементи, й переходити у підвіконник, барну стійку або з’єднуватися з будь-яким іншим виробом.

Ще однією перевагою виробів зі штучного каменю є їхня практичність та тривалий термін експлуатації. Сколи, подряпини легко усуваються й методом шліфовки поверхня набуває первозданного вигляду. Перевагою цих виробів є стійкість кольору, який не змінює своєї яскравості та насиченості під час експлуатації. Загалом, штучний камінь не втрачає своїх якостей і зовнішнього вигляду після багаторічного активного використання.
 
Висока якість виробів обумовлюється сучасною технологією виготовлення та обробітку штучного каменю. Практично складно виготовити поганий виріб, оскільки в процесі його створення використовуються сучасні композитні матеріали і спеціальний інструмент.

Таким чином, переваги штучного каменю:

  •     необмежений вибір кольорів
  •     гігієнічність і практичність у використанні
  •     екологічність
  •     діелектричність і нетеплопровідність
  •     довільність розмірів і форм
  •     довготривалий термін використання
  •     висока якість в ексклюзивному варіанті

Вироби зі штучного каменю поєднують в собі функціональність і вишуканість. Успішно використовуються в барах, кафе, ресторанах, готелях, банках, інших офісних приміщеннях та приватних оселях. Підкреслюють стильність будь-якого інтер’єру й одночасно забезпечують зручність та комфорт.

Наприклад: мийка
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінокЗалиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×